KLIENTŲ ZONA

Pamiršote slaptažodį?

 

Krovinių transportavimas į maisto ir gėrimų parodas

Su azartu siekiame tarptautinių pergalių drauge

Jūs geriau nei bet kas žinote, kiek specifinių kompetencijų, ekspertinių įgūdžių, laiko ir pastangų reikalauja dalyvavimas tarptautinėse maisto ir gėrimų parodose. Beveik 20 metų „Via Genero“ patirtis, orientuojantis į pasitikėjimo vertą krovinių transportavimą ir ekspedijavimą. Ir 3 metai, gabenant Jūsų krovinius prestižinių parodų maršrutais. Tai faktoriai, leidžiantys siūlyti Lietuvos rinkoje unikalų Jūsų produkcijos pristatymo į tarptautines parodas modelį. Kad prestižines maisto ir gėrimų parodas Jūsų kroviniai pasiektų laiku, šviežiai, saugiai ir be streso.

„Via Genero“ užtikrina aukščiausios kokybės standartus atitinkantį visų transportavimo grandžių išpildymą, pradedant krova Jūsų sandėlyje, stendų konstravimu ir jų priežiūros organizavimu, baigiant tokiomis smulkmenomis kaip šaldytuvams nepritaikytų elektros lizdų adaptacija ir kitų specifinių trikdžių šalinimas. Jūs ramiai ir be nuovargio rūpinatės savo verslo pergalėmis. Mes randame sprendimus visiems Jūsų verslo iššūkiams.

Kompanijos tiekiama krovinių transportavimo į maisto ir gėrimų parodas paslauga apima:

•         Neutralių ir temperatūrinio režimo krovinių pervežimą iš Baltijos regiono į Vakarų Europą ir atgal;

•         Sandėliavimo ir krovos paslaugas (Lietuvoje ir parodos šalyje);

•         Tarpininkavimą muitinėje;

•         Distribuciją (vietinis produkto išvežiojimas Lietuvoje ir Latvijoje);

•         Krovinio priėmimo ir patekimo į stendą kuravimą;

•         Ekspertinius kuravimo įgūdžius turinčių vadybininkų komandos paslaugas – stendų priežiūrą, konsultacijas, darbų organizavimą;

•         Kitas individualius Jūsų verslo poreikius išpildančias paslaugas.

 

Pagrindinės kryptys: Lietuva, Latvija, Estija, Lenkija, Vokietija, Prancūzija, Olandija, Belgija, Anglija, Italija, Austrija, Slovėnija ir kitos Jūsų verslui aktualios kryptys Vakarų Europoje.

Operatyviai reaguojame ir randame patikimas išeitis kiekvienam Jūsų krovinių iššūkiui. Ilsėkitės ramiai ir be streso – turime Jums šviežią ir patikimą sprendimą maisto ir gėrimų pristatymui į tarptautines parodas.

Išsamus parodų sąrašas ir datos.