KLIENTŲ ZONA

Pamiršote slaptažodį?
APIE MUS

Investuojame į Jūsų sėkmę užtikrindami:

Strategiją ir lankstumą.

„Via Genero“ simbolikoje neatsitiktinai dominuoja gepardo siluetas. Jis įkūnija kompanijos charakterį ir pamatinius bruožus – iš anksto planuoti, numatyti, operatyviai prisitaikyti ir lanksčiai reaguoti. Su patirtimi ir azartu. Ramybe vietoje streso. Kad logistikos sprendimai nekeltų Jums nuovargio, o Europos keliai klusniai atgultų po „Via Genero“ ratais.

Kokybę ir inovatyvumą.

ISO 9001 ir 14001 standartai yra būtina, bet nepakankama paslaugų kokybės sąlyga. Todėl „Via Genero“ nuolatos investuoja į inovatyvias technologijas bei savo darbuotojų kvalifikaciją, kad Jūsų krovinių kelionė nuo pirmos ir iki paskutinės pervežimo grandines vyktų sklandžiai, saugiai, be netikėtumų. 2014 m. įgyvendinta VG EFFECTO programa, investuojant daugiau kaip 0.5 mln Lt į sandėliavimo, transporto, ekspedicijos modulių bei šaldymo įrangos centralizuoto valdymo modernizaciją. Taip pat sudarytos galimybės visiems kompanijos vairuotojams išsilaikyti ADR (pavojingų krovinių) pervežimo sertifikatus. 

Greitį ir koncentraciją.

Koncentracija į Jūsų poreikius, logistikos sprendimų individualumas ir darbo greitis yra užkoduoti „Via Genero“ genuose. Logistikos gepardas rūpinasi, kad transportavimo sprendimai būtų pritaikyti prie rinkos dinamikos ir kintančių aplinkybių. O kilus nenumatytiems iššūkiams, ieškoma ne pasiteisinimų, bet skubių išeičių. Viskas tam, kad galėtumėte miegoti ramiai, o Jūsų verslas augtų stabiliai ir be rizikos.

Pagarbą ir ištikimybę.

„Via Genero“ sėkmė priklauso nuo pagarbos klientui ir partneriui. Nuo ištikimybės darbui, komandai, lojaliems klientams ir šaliai, kurios valstybinis ženklas lydi Jūsų krovinius kiekvienoje kelionėje. „Via Genero“ didžiuojasi, kad turi galimybę garsinti Lietuvos vardą tarptautiniams partneriams ir savo pavyzdžiu įrodyti, kad lietuviška logistika yra verta Jūsų krovinių ir Jūsų pasitikėjimo.