KLIENTŲ ZONA

Pamiršote slaptažodį?


Kokybės ir aplinkosaugos politika

Kokybė be rizikos ir rūpestis aplinka, kurioje gyvename

„Via Genero“  politika grindžiama:

Strategija ir lankstumu. Kokybe ir inovatyvumu
Greičiu ir koncentracija. Pagarba ir ištikimybė.

„Via Genero“ – logistikos plėšrūnas Jūsų pusėje.

1997 metais įkurta tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija „Via Genero“ teikia kompleksines logistikos paslaugas.

ISO 9001 ir 14001 standartų išpildymas kasdieniame kompanijos darbe yra būtina kokybės ir aplinkosaugos politikos sąlyga. Siekdama iš anksto planuoti, numatyti, lanksčiai reaguoti ir operatyviai prisitaikyti prie Jūsų poreikių, kompanija užtikrina:

•         Išskirtinį dėmesį krovinių gabenimo greičiui ir saugumui, kad kroviniai būtų pristatyti laiku ir be streso, išpildant net ir nutylėtus Jūsų norus ir poreikius.

•         Ištesėtus pažadus, pristatant pilnus ir dalinius, neutralius ir temperatūrinius Jūsų krovinius į bet kurią Europos vietą.

•         Draugiškų aplinkai priemonių naudojimą ir atsakingą požiūrį į aplinkos apsaugos bei taršos prevenciją.

 

Vesdama Jūsų verslą į tarptautines pergales, „Via Genero“ įsipareigoja:

•         Teikdama tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo paslaugas pagal ISO 9001 ir 14001 standartus, vadovautis LR teisės aktais bei kitais papildomais reikalavimais.

•         Rūpintis nuolatiniu vadybos sistemų tobulinimu, rezultatyvumo gerinimu, inovacijų taikymu, investicijomis į komandos kvalifikacijos kėlimą. Kad Europos keliai klusniai gultų po „Via Genero“ ratais, o Jūsų kroviniai būtų nugabenti laiku. saugiai ir šviežiai.

•         Stiprinti bičiulišką, pasitikėjimu grįstą ryšį su klientais ir partneriais. Nes mums rūpi, kad Jūsų verslas augtų stabiliai ir be rizikos.

•         Išpildyti ir nuolat stiprinti griežtus aplinkosaugos reikalavimus, siekiant efektyviai riboti taršą bei CO2 emisiją. Nes mums rūpi aplinka, kurioje gyvename.


Užsivedę laukiame Jūsų krovinių. Su šypsena vietoje nerimo ir pižama vietoje streso.

UAB „Via Genero“                                                                                        Evaldas Didzinskas
Direktorius