KLIENTŲ ZONA

Pamiršote slaptažodį?
APIE MUS

Apie mus

The beast on your side

Operatyviai pervežti pilnus ir dalinius krovinius? Išlaikyti nepakitusią krovinio temperatūrą? Perkrauti? Sandėliuoti? Tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija „Via Genero“ buvo įkurta 1997 metais tam, kad verslo pasaulyje pristatytų vakarietiškus standartus išpildančią lietuviškos logistikos išeitį.

Teikdama kompleksines logistikos paslaugas, per beveik du dešimtmečius „Via Genero“ išsikovojo patikimo temperatūrinio režimo ir neutralių dalinių bei pilnų krovinių vežėjo vardą. Nuosekli plėtra. Nuosavas transporto parkas. Moderni procesų kontrolė. Bičiuliška ilgalaikė partnerystė. Komandinis darbas. Tradicinės vertybės ir siekis, kad tai, kas vakar buvo gerai, šiandien būtų dvigubai geriau. Visa tai leidžia užtikrinti klientams efektyvius, pažangius ir lankstesnius kompleksinių logistikos paslaugų sprendimus.

„Via Genero“ rūpinasi Jūsų kroviniais visoje Europoje. Kompanijos misija – paversti logistiką universaliu Jūsų verslo judintoju, vedančiu į tarptautines pergales. Greičiau, šviežiau, saugiau. Su šypsena vietoje nerimo ir pižama vietoje streso.

Nes logistikos plėšrūnas – Jūsų pusėje.